Jsme tu pro Vás

Naše hospůdka se nachází ve Znojemském okrese, tudíž jak je znáno ve vinařském kraji. Ani my toho nejsme vyjímku, a proto Vám nabízíme pestrou nabídku pokrmů a nápojů v našich interiérech a dále po domluvě i využití služeb našeho rodinného sklípku.

Do budoucna připravujeme různé druhy akcí, ochutnávek a možnosti ubytování.

Samozřejmě Vás budeme dále informovat.

Historie

Bylo tomu 9.9.2005, kdy se poprvé pod naším vedením otevřely dveře nově zrekonstruované hospůdky ,,U Šíbla". Mnoho lidí se na tomto projektu podílelo a za to jim samozřejmě dík. Nyní je pomyslná taktovka hospůdky už v rukou jejího majitele a jeho rodiny. Inu ne nadarmo se říká, rodinný podnik je rodinný podnik:)

Jak roky plynou je tomu už 7let co tu hospodaříme a nutno podotknout, že mnohé se zde změnilo. Například nová fasáda, vstupní dveře, vymalování interiéru, menší zoologická zahrada a přístup k nám je toho důkazem. Do budoucna je již toho také mnoho naplánováno a tak si myslíme, že je na co se těšit.

 

I. Degustační košt v roce 2012

Jak se mnozí z Vás mohli přesvědčit dne 10.3.2012 se v prostorách naší hospůdky "U Šíbla" konal  I. Degustační košt v roce 2012. Tuto akci musíme kladně hodnotit, i když z těch vinařských co pamatujeme, to byla co do počtu nejslabší. Jako obvykle se večer započal v 18:00 pod vedením degustace panem sklepmistrem našeho vinařství a dále obsluhou. Celá degustace se nesla pod číslem 28, kdy z toho byly vzorky 16-i bílých vín, 4 růžových a 4 červených.

Další nedílnou součástí těchto večerů bývá večeře od našeho skvělého kuchaře, a to v podobě Kančí pečeně s dušeným zelím a knedlík nebo dle výběru i druhá varianta Domácí králík na smetaně s knedlíkem. A dále jak už bývá také zvykem se přešlo na volnou zábavu v doprovodu dobrého vína a reprodukované hudby spolu s tancem.

Celkově můžeme akci označit za vydařenou a doufáme, že i nadále se akce tohoto typu vydaří. Těšíme se i na Vaši návštěvu..